Yhteystiedot

Teitä palvelevat alan ammattilaiset

IS Works Oy
Nyrhintie 7, 28760 PORI
Y-tunnus: 0911914-7

02 6319100
etunimi.sukunimi@isworks.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Ville Salminen
Toimitusjohtaja
050 380 3352
ville.salminen@isworks.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Talousneuvos Ilpo Salminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 380 3350
ilpo.salminen@isworks.fi

IS_sivut_kuva_henkilöstö_8 (Large)

Joni Nummelin
Varatoimitusjohtaja, Myynti
050 385 0510
joni.nummelin@isworks.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Merja Salminen
Taloushallinto
050 380 3351
merja.salminen@isworks.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Susanna Salminen
Taloushallinto
050 407 0342
susanna.salminen@isworks.fi

IS_sivut_kuva_henkilöstö_9 (Large)

Marko Hedman
Tuotantopäällikkö, Koneistus
044 380 3406
marko.hedman@isworks.fi

IS_sivut_kuva_henkilöstö_10 (Large)

Ville Konttinen
Tuotantopäällikkö, Levy- ja hitsaustyöt
044 380 3418
ville.konttinen@isworks.fi

Ilmastointi Salminen Oy henkilöstö

Samu Lattu
Tuotantoinsinööri
050 380 3399
samu.lattu@isworks.fi

Laskutus

Operaattori:
Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126

Ilmastointi Salminen Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

IS Works Oy
Verkkolaskuosoite: 003709119147

Besteam Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

IS Kiinteistöt Oy
Verkkolaskuosoite: 003719895908

Jos laskutus tapahtuu verkkopankin kautta,
pitää operaattorina olla DABAFIHH

Ajo-ohjeet